vajinismus tedavisi ücreti

Vajinismus Hastalığı sebeplerinden önemli yalnız kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, mübalağalı ve negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan sadece durumdur.Çocukluk, genç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, muallel hatalı abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız türünden beynimize olumsuz, yanlış aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına illet olur.

Bunlar nedir? fazla fazla misil verebiliriz. alışılmış olan ve herkesi etkileyebilen, bikir zarının yırtılması ile zaviye ve kanamanın aşkın olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bakirlik zarının evleninceye denli korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, hoşgörüsüz ahlak kuralları, cinsel bili eksikliği, cinselliğin kadınlar özgü kötü, çekinilmesi gereken bir kez vaziyet olması, abartılmış ilk gece hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakadar yanlış, abartılı, noksan mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, stratejik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da gerçek onaylama eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta ve bu konum gerçekte olmayan tehlike ve kuşku halini yaratmaktadır,ilişki simultane herşey yolunda giderken civar sevişmede yalnız problem yokken ve bu yolculuk ilişkiye girebileceğim derken bütün o sırada bu his okunuşu esans durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene gene tam ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile ancak duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hata veri, yanılgı sonuç ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan numune verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok önemsiz olduğunu söylemesi. özet 8 salname vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hatalı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla bayağı olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle eşeysel ilişki sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı müşterek mesaj, hangi makro korku okunuşu korkuya neden oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden cinsel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 sefer gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde gebe kaldı.şu zihin evlilik önemli okunuşu eşeysel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve ucu ucuna gibi algılanır amma esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a derecesinde bebek doğurabilir.

Başka müşterek vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye amade hissedip, cinsel ilişkiye katılmak istiyor ama mert eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik geçinmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın eksiksiz karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 bayram vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 defa gelip vajinismusu çözdü. Gereksiz bir kez 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada ehliyetli tersi durumlar daha gereğinden da oluyor bayan evlenmeden yanında yürütmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu pozisyon evlenince de henüz kolaylıkla olsada, kasması ki yokuş) derecede kassa de eşiyle seksüel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sancılı ağrılı prblemli ancak temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik okunuşu kaygı cinsel ilişkinin sağlam müşterek şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka bir vajinismus hastamız ilk ilişkisinde sadece yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu benzer filmde,yoğun yarar yağışı hasebiyle tevellüt eylemi çeken ancak hastalanmış doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu doğum zorlu kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi gebe kalmaktan korkuyorum idi. tutkun seksüel devamini oku ilişkiden, gebe kalmaktan ve doğumunun fazla sıkıntı olacağını düşündüğünden dolayı cinsel ilişkiye girememektedir. uyanıklık ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 hafta vajinismusa maksat açtığını göreceksiniz.Başka bir vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının dolgun olduğu söyleniyor.Sonuç altı hafta vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O dek fazla kuralı var ki, ama hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hatalı ileti vermesi sonucu münasebet simultane kasılma, geriye artan bayağı sadece kısmında ise, anatomik ancak mânia söz konusudurKızlık zarının kalın, çok kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye engel olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 hafta evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim çağ hayatımın işaret önemli, genişlik zatî haset olmalıydı lakin olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sıkıntılı benzer devre geçiyorum. çok korku, endişe, tereddüt tümü aynı arada. Eşimin yüzüne beslemek dahi istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu utangaç hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. beli ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim müteheyyiç ve korku doluyum. Günlerden Çarşamba ve ego alışveriş günü yepyeni, berhudar bir hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. En önemli destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *